İçeriğe geç

Galata times Boutique Hotel

bilbord

Galata Times Boutique Hotel Cafe, Roof, Açık Büfe Kahvaltı Tanıtımı

Galata-Times-Bilbord
Sanalbayim - Ürün Kataloğu

Sanalbayim

ürün Kataloğu

Sanalbayim.com Firmasının SIGN Fuarı İçin Hazırlamış Ürün Kataloğu

Galata Times Boutique Hotel

Broşür

Galata Times Boutique Hotel Firmasının Otel ve Oda Tanıtım Broşürü

Galata Times Boutique Hotel - Broşür

İntegra Asansör

Bloknot

İntegra Asansör Firmasının Promosyon Ürünü İçin Hazırlamıştır.

KRC Reklam

Web sitesi

KRC Reklam Firmasının Yapmış Olduğu Referanslı Projelerin Dijital Ortama Taşınması ve Müşteri Portföyünü Arttırmasına Yönelik Hazırlanmış Web Sitesi Çalışması, SEO ve SEM Çalışmaları

Yağmur Cevizli

Taşıma Çantası

Yağmur Cevizli Tasarımlarını Yapmış Olduğu Lüx Kadın Giyim Ürünlerinin Taşınması ve Paketlenmesinde Kullanılmak Üzere Tasarlanmış Taşıma Çantaları

Sanalbayim

Web sitesi

Kemal Cevizli Fotoğrafçılık Firmasının İştiraki Olan Promosyon ve Süblimasyon Ürünleri Satışı Gerçekleştiren E-Ticaret Sitesi Sanalbayim.com Kurulumu SEO/SEM Çalışmaları

The Pink Bite

Afiş – Billbord

The Pink Bite Eşsiz Lezzete Sahip Hamburgerleri ile Şişhane’de Yer Alan Restoranında Sizleri Beklemekte. Şişhane ve Taksim Bölgesinde Kiralamış Olduğu Bir Çok Farklı Outdoor Reklam Alanı Tasarımları Tarafımca Yapılmıştır.

Liftintegra

Web sitesi

Asansör Sektörü Toptancılığında Kendisini Kanıtlamış Olan İntegra Asanör Dijital Ortamda Kurumsal Kimlik Çalışmalarına Uygun Olarak Hazırlanmış Web Site Çalışması Tarafımca Yapılmıştır.

İntegra Asansör

E-ticaret Web sitesi

Türkiye’de Bilinirliği Yüksek Olan İntegra Asansör Uluslar Arası Satışlarını Geliştirmek İçin integraelevator.com E-Ticaret Sitesi İle Dünya’ya Kapılarını Açarken Sitenin Kurulumu SEO ve SEM Çalışmaları Tarafımca Yapılmıştır.

KRC Reklam

Bloknot

2003 Yılından Günümüze Kadar Tabela ve Reklam Sektöründe Hizmet Veren KRC Reklam Firmanın Yeni Yüzü ve Profesyonel Hazırlanmış Kurumsal Kimlik Ürünleri Tasarımları Tarafımca Yapılmıştır.

Pendik Yüzyıl Hastanesi

Sosyal Medya Post – Story

Pendik Yüzyıl Hastanesi Sosyal Medya Çalışmaları Firmanın Kurumsal Kimlik Çalışmalarına Uygun Şekilde Hazırlanarak Meta Reklamları İle Potansiyel Müşteri Kazanılmasına Yardımcı Olmuştur.

Ayaz Optik

Logo

Firmanın Sosyal Medya ve Pazar Yerlerinde Kullanılması İçin Hazırlanan Logo Çalışması İle Firmanın Bilinirliğini Arttırmakta Kullanılarak Müşteri Kazanımı Sağlanmıştır.

Katılım Enerji

Tutkallı Bloknot

Üsküdar’da Hizmete Giren Katılım Enerji Firmasının Kurumsal Kimlik Çalışmaları İçerisinde Yer Alan Tutkallı Bloknot Tarafımca Hazırlanmış Olup Gerekli Tüm Baskı İşlerini Takip Etmekteyim.

Karaca Reklam

Logo

2003 Yılından Günümüze Kadar Reklam ve Tabela Sektöründe Hizmet Veren Karaca Reklam Firmasının Logo Güncellemesi Firmanın Sürdürmekte Olduğu İşler Göz Önünde Bulundurarak Tekrardan Güncellenmiştir.

Katılım Enerji

Kartvizit

Üsküdar’da Hizmete Giren Katılım Enerji Firmasının Kurumsal Kimlik Çalışmaları İçerisinde Yer Alan Kadife Kumaş Üzeri Altın Varak İşlemeli Kartvizit Tasarımı ve Baskı Aşaması Tarafımda Takip Edilmiştir.

Atlas Yazılım

Sosyal Medya Post & Story

Atlas Global Firmasının Sosyal Medya İçerikleri Firma Yönetimi Tarafından Verilen Brifingler ile Özgün İçerikli Tasarımlar Oluşturularak Sosyal Medyada Yayınlanmıştır.

İntegra Asansör

Sosyal Medya Post & Story

Firma Bünyesinde Bulunan Satış Temsilcilerinden Gelen Taleplere Göre Hazırlanan Sosyal Medya Platformlarında Paylaşılarak Potansiyel Müşteri Kazanımını Elde Etmesi ve Güncel Kampanyaların Anlık Olarak Paylaşması Tarafımca Yapılmıştır.

Katılım Enerji

Katalog

Katılım Enerji Firmasının 40 Sayfalık Güneş Paneli Tarlaları ve Sistem İşleyişini Anlatan Katalog Çalışması ve Baskı Aşaması Tarafımca Yapılmıştır.